EN|HE
Colorful winter style
Shaked & Idan
שקד ועידן בחתונה צבעונית ומרגשת
מכירים את הזוגות האלה שמרגישים אותם בכל פרט? כאלה הם שקד ועידן. זוג שלכל מקום שהוא נכנס מביא את כל הטוב ומייצרים סביבם תמיד אווירה שאין דומה לה. וככה נראתה גם החתונה שלהם, מיוחדת, צבעונית, מלאה בדיטיילס מדויקים – פשוט הם!
שקד ועידן הכירו באפליקציה, כשהיא סטודנטית לרפואה שלומדת בחו"ל בזמן שהוא לומד בארץ. אחרי שלושה חודשים שהם יחד, עידן כבר קנה את טבעת האירוסין ושמר אותה במגירה, ושקד- מצאה אותה וביקשה להחליף אותה כי היא ידעה בדיוק מה היא רוצה והראתה לו את טבעת החלומות שלה כבר בדייט השלישי. כאלו הם, מתוכננים, מדויקים, זוג שיודע בדיוק מה הוא מדמיין, וככה בוחר גם להגשים.
הצעת הנישואין נערכה בקולנוע, אחרי שעידן ערך סרט וידיאו שלם עם תמונות שהוקרנו כפרומו לסרט של מארוול, הביא את המשפחות, וכרע ברך. הם לקחו את הזמן, נהנו וחגגו את תקופת האירוסין, שקד חזרה לארץ, היא סטאג'רית לרפואה והוא רופא אסתטיקה, הם עברו לגור יחד והחלו בארגוני החתונה.
שקד ועידן דמיינו את עצמם מתחתנים בחתונת חמישי בערב, ותכננו את החתונה הרבה זמן קדימה- הם רצו שהאורחים יגיעו משוררים ובכיף, בלי ילדים ובלי מחויבות, ושיוכלו פשוט לבוא ולהנות. החלום שלהם היה חתונה קטנה ואינטימית, כשכל האורחים מקיפים אותם כשהם נכנסים לחופה, כשהם מכירים כל אחד מהאורחים המגיעים. הם בחרו בפינצטה כל אחד מהקרובים אליהם שהוזמנו, וזו הייתה החלטה נכונה ומדויקת- שיצרה רגעים קסומים ומרגשים. תהליך בחירת הלוקיישן לחתונה היה די פשוט, אמא של שקד ועידן הלכו לראות מקומות, הם היו בשתי פגישות ואז הגיעו לוילה – וכשנכנסו, לא היה ספק שזה יהיה המקום.
שקד ועידן מספרים שהאנשים, ההאווירה והתחושה הביתית והאינטימית לגמרי שבו את ליבם, והם התאהבו בזה ששמים במקום לב לכל פרט. אמא של שקד התקשרה אליה כשהייתה בחו"ל, ועבורה זו לא הייתה התלבטות- היא ידעה שזה זה. לא רק בגלל העיצוב של הוילה הטוסקנית, הגפנים המטפסים, הדשא הירוק, אלא בעיקר בגלל האנשים בוילה שהפכו להיות כבר ממש משפחה. מהרגע הראשון אלי, בר ורזי עטפו אותנו השתדלו למלא כל בקשה שהייתה לנו, כדי שנהיה מרוצים, והכל בנעימות ואדיבות. גם כשפרצה המלחמה והחתונה הייתה צריכה להידחות מהתאריך המקורי- הם היו כל כך סבלניים ומכילים לנוכח המצב הרגיש ודחינו את הכול למרץ. לא היינו יכולים לבקש אנשים כל כך טובים שידאגו לנו בחתונה שלנו.
"כשנכנסו לוילה נונה לא היה להם ספק שזה המקום. האנשים, האווירה, האינטימיות, תחושת הביתיות תוך שימת לב לכל פרט עשו את ההבדל"
הגישה של הזוג הייתה לבחור ספקים שיעשו להם טוב ביום האירוע, יגרמו להם להרגיש על 'טייס אוטומטי' – להנות מהרגע, להרגיש רגועים ולהיות הכי נינוחים שיש. צילום – גיל ורון  נחשפנו לעבודות שלהם מהפייסבוק (מפתיע, נכון?) והאמת שהתרגשנו. התמונות היו כל כך מדויקות, התמקדו באנשים שמחים וחוגגים, רגעים אותנטיים ולא מבוימים. היה לנו חשוב שיעבירו את האווירה ביום האירוע, וכך היה. לא עבר שבוע מיום האירוע וכבר קיבלנו טיזר של תמונות שהדהימו אותנו- לא יכולנו לבקש תיעוד מדויק יותר של הרגע.
צילום וידיאו – שי ונטלי אל שי ונטלי הגענו דרך המלצה של גיל ורון, הסתכלתי על העבודות שלהם וידענו שאותם אנחנו רוצים – וכך היה. מעבר לזה שמקצועית הם ואוו, ואיזה כיף זה לשמור על קשר עם אנשים גם אחרי החתונה. הם בלב שלנו.
דיג'יי – נתי ניב את נתי הכרנו דרך דוד של שקד, והוא הטיל וטו ואמר – רק את נתי ניב! סמכנו עליו בעיניים עצומות, ועד היום אנחנו מקבלים פידבקים על כמה שהיא מדהימה. יש לה אנרגיה שלא נגמרת, היא יצרה לנו אווירה מרגשת בכניסה לחופה ופשוט עשתה לנו את האירוע!
עיצוב  – רזי, Girl Flower Design רזי, עם החיוך שלא נגמר, מאגר בלתי נדלה של אופטימיות, שיודעת בדיוק מה היא עושה. ברוגע, במקצועיות, בכישרון, היא עיצבה לנו את חתונת חלומותינו, לא היה דבר שביקשנו ולא התגשם, ביקשנו חתונה קסומה עם צבעי פרחים עזים, נרות ארוכים, וילונות נשפכים והיא עשתה את זה הכי מדויק שיש.
מאפרת- ענבל מרגלית לענבל נחשפתי תוך חיפושים באינסטגרם אחר איפור כלות, רציתי משהו ייחודי, מישהי שתתאים את האיפור לכל אחת באופן אישי, ובעיקר חיפשתי משהו עדין, לא עשוי מדי, שלא אראה אדם אחר ממה שאני ביום יום. והבחירה בענבל התעלתה על כל הציפיות.
שיער- נהוראי  בפגישה שלנו הקליק הראשוני היה מידי, ניכר שהוא הבין איך להתעסק עם תלתלים, דבר שנדיר למצוא בתחום סירוק הכלות, וידעתי שאיתו אני יכולה לשים את עצמי על ״טייס אוטומטי״ ולסמוך עליו בעיניים עצומות. בדיעבד, לא הייתי יכולה לבחור במסרק טוב יותר.
דיג'יי – אייזן שטיין לא עברתי אצל הרבה מעצבות שמלות עד שנכנסתי לאייזן שטיין והתאהבתי, עדי קיבלה אותי ישר בזרועות פתוחות וחיבוק כאילו אנחנו מכירות שנים. הבנות היו סבלניות כשמדדתי את כל הדגמים שאהבתי וצילמתי מהאתר, עד שמצאתי את ה-שמלה. כמובן שסגרנו גם שמלה שנייה שהתכתבה בול עם הסגנון של אייזן שטיין, המחוכים, משחקי השקיפות והתחרות. כל תהליך המדידות היה מדהים בפני עצמו, כל פעם כשבאתי קיבלו אותי באהבה, בכל מדידה חלי המעצבת הייתה נוכחת ונתנה את האינפוט שלה לגבי השמלה שהיה כל כך חשוב בתוצאה הסופית.
לסיכום, תבחרו נותני שירות טובים, תשחררו ותהנו. זו המהות של כל היום הזה!
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone