EN|HE
Timeless love
Tom &Idan
תום ועידן בחתונה על זמנית ומדויקת
כשהכלה היא מעצבת עם טעם משובח, והזוג כזה שיודע לחגוג את החיים –  ברור שהחתונה שלהם תראה ותרגיש בהתאם. תום ועידן יצרו חתונה על זמנית, מדויקת ומוקפדת, במלא טעם טוב ואורחים שעשו שמח. וזה היה פשוט ערב בלתי נשכח!
תום ועידן, בני 29 וגרים בתל אביב עם תאו הכלבה שלהם. הם שירתו יחד בצבא ולא הכירו לאורך השירות. תום חגגה יומולדת אחרי השחרור במסיבה עם מלא מוזמנים מהשירות הצבאי, וביניהם עידן. מוזיקה טובה, אלכוהול ואווירה עשו את שלהם – ומאז הם כבר שמונה שנים ביחד.  תום, מעצבת פנים בסטודיו בנווה צדק עם טעם משובח, ועידן, משווק פרויקטים בתחום הנדל"ן במשרד בוטיק ברמת השרון. זוג שאוהב לטייל, לבשל, לאכול במיוחד פיצה. זוג שאוהב את החיים הטובים וגוד טיים איתם תמיד מובטח.
תכנון החתונה של תום ועידן היה שילוב של שניהם, תום, שחלמה על חתונה אמיתית, ועידן שרצה חתונה קצת אחרת ופחות קלאסית. לאורך תהליך התכנון ניסו לדייק את מה יהיה הדבר הכי מתאים עבורם, והגיעו ל'וילה נונה'. היה חשוב לשניהם לשמר את האווירה האינטימית ולחגוג את החתונה עם האנשים שהכי קרובים לליבם, וזה מבחינתם – הכי ה'וילה'.
לשני בני הזוג יש טעם משובח שהכי מאפיין אותם, וכך, ניסו לדייק אותו ולייצר חתונה שתאפיין את מי שהם. הם בחרו ללכת על פלטת צבעים לבנה, קלאסית ועל זמנית שהשתלבה מעולה עם המקום. עיצוב מינימליסטי אך מדויק, שיעביר את הטעם שלהם ואת מי שהם.  תום, בשילוב עם המעצבת, דייקו את הפרינטים, הפונטים, בחירת הפרחים והכלים, ויצרו את האווירה במקום.
אחד הדברים שהכי בלטו בחתונה הייתה דווקא המוזמנים, התחושה שהזמינו את האנשים שהם הכי אוהבים, הייתה מורגשת. רחבת הריקודים הייתה מרימה, אנשים הרגישו עטופים באהבה והייתה תחושה שכל אחד מהאורחים הגיע לשמח ולהתרגש עם הזוג. וזו בדיוק הסיבה לחגוג חתונה אינטימית, זה מדגיש את האהבה.
"התאהבנו מהרגע הראשון שהגענו לראות את המקום וגם עוד מחתונות קודמות שהיינו בהן, תמיד היה מושלם! אין כמו ההרגשה המשפחתית והרומנטית שיש שם"
צילום סטילס – גיל ורון 
היה לנו חשוב שהצילום יהיה הכי אותנטי, שהוא יתעד את הרגעים הכי אישיים ומשמעותיים מהיום הזה. גיל עשה עבודה מעולה, גרם לנו להרגיש בנוח ואנחנו ממש מרוצים מהבחירה בו. לסגור צלם היה הדבר הכי מורכב עבורנו, שנינו שונאים להצטלם והיה לנו חשוב שהתמונות לא יהיו מבוימות – ושיצליח לתפוס את הרגעים הכי אינטימיים. הם קיבלו המלצה על גיל ורון מהצוות של ה'וילה נונה', הוא הצליח לתפוס רגעים מדויקים, עזר לנו למצוא לוקיישנים מדויקים לצילומים ביום החתונה. יצאו תמונות שהן הכי אנחנו.
צילום וידיאו – אדם דש
אדם עשה עבודה מעולה, בהרבה שקט ונועם. יצאנו מאוד מרוצים מהווידאו, מהעריכה, מהמוזיקה, מכל הבחירות שאדם עשה וקיבל לאורך היום הזה. יצא וידיאו מעולה ואנחנו שמחים על הבחירה.
דיג'יי  – אלבו, אלפא
אנחנו זוג שמאוד אוהב מוזיקה שחורה, חיפשנו דיג'יים שמכירים את התחום ואת הג'אנר. אלבו אחראי על התחום של מוזיקה שחורה בדרמה בתל אביב. הוא הבין אותנו, הוא בחר לנו את השיר של השבירת כוס, ואת השיר כניסה של האחים שלנו לחופה. היה ממש קליל איתו, הוא עף איתנו על השיר כניסה לחופה והתהליך היה מדהים. וכל האורחים, גם המבוגרים, לא הפסיקו לשבח את המוזיקה בחתונה.
שמלת כלה- מאיה הכהן
הגעתי לסטודיו של מאיה הכהן, קודם התאהבתי במאיה – ואז בשמלה. מדדתי שתי אופציות ובחרתי אחת מתוכן שידעתי מראש שאני באמת רוצה. היא הפכה את התהליך להכי קליל, כיפי, ומדויק עבורי. בתור אחת שפחות מתחברת לקונספט של 'שמלה לבנה' היא גרמה לי להרגיש הכי בנוח ובכיף, ולהיות מרוצה מאוד גם מהדרך וגם מהתוצאה.
עיצוב – solay נעם סול
לנעם יש טעם מעולה וידעתי שהיא תבין אותי ותקלע בול למה שדמיינתי. רציתי חתונה עם עיצוב מינימליסטי, אבל מוקפד, בגווני לבן עם נרות. העיצוב יצא הכי מתאים לנו והשתלב מעולה במקום, כלים בזכוכית ולבן, שהשתלבו עם סידורי פרחים מינימלייסטים אך מוקפדים. המקום קיבל קסם אחר ולעיצוב הייתה לגמרי השפעה על זה.
תמונות פולרואיד – פולה
פולה מלווים אותנו בחתונות של חברים, ותמיד עושים עבודה מעולה. ידענו שנרצה אותם גם בחתונה שלנו. השאירו זיכרונות שהם גם מתנות לאורחים, צילמו באיכות גבוהה והיו שם עבור כל אורח.
תהנו מהדרך ותזכרו שזה יום אחד, שמטרתו לחגוג את האהבה שלכם.
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone