EN|HE
Beutiful summer love
Sophie & Edvin
סופי ואדבין חוגגים אהבה קיצית ומושלמת
יש הרבה זוגות שתהליך תכנון החתונה שלהם נעשה מחו"ל, עם רשימת אורחים מצומצמת שמכילה את כל מי שהם אוהבים. כאלו הם סופי ואדבין, והם יצרו ותכננו מרחוק חתונה מלאה באהבה
סופי ואדבין גרים בפראג, מההתחלה היה ברור לשניהם שתהיה להם חתונה אינטימית שבה יהיו מופקים במשפחה וחברים קרובים שהם הכי אוהבים! היה להם חשוב שהאירוע יהיה בדיוק מי שהם, גם בתור אינדיבידואלים וגם בתור בני זוג – וירגיש להם הכי מדויק עבורם. חתונות אינטימיות זה דבר שפחות רואים בישראל, אבל כן היה להם חשוב להישאר אותנטיים ונאמנים למי שהם, ואחרי החתונה, אומרים בוודאות שלא התחרטו לרגע.
בגלל המרחק והמגורים בחו"ל בחירת הלוקיישן לחתונה היה אחד הדברים שהכי חששו ממנו. הם חיפשו מקום אלגנטי וקלאסי, אבל גם כזה עם תחושה ביתית, נינוחה וירוקה. והקושי הכי גדול היה – לסגור מקום בלי לראות אותו במציאות. לאחר חיפושים, זה התברר כיותר קל משחשבו, כי 'וילה נונה' הייתה ממש אהבה ממבט ראשון עבורם.
תכנון החתונה נעשה ע"י תיאום פגישת זום ראשונית – שמותאמת בדיוק עבור זוגות שגרים בחו"ל ועדיין רוצים להבין ולדמיין את החתונה שלהם גם מרחוק. ומאותו רגע, לא היו יותר חששות – הם הרגישו שעושים הכל כדי לתמוך, לעזור וללוות בכל תכנון וארגון שנדרש לחתונה. הם קיבלו מהצוות המלצות על ספקים, תמונות, ומענה וקשר רציף שגרם להם להרגיש בידיים הכי טובות שיש.
ההגעה של הזוג למקום, התרחשה רק חודש לפני החתונה לטעימות כשהיו בארץ. המקום, היה אפילו יותר יפה במציאות מאשר בכל התמונות שראו לאורך התהליך. ומעבר לכך שהמקום יפה, ומרשים – הצוות מתייחס לזוגות שלו כמו למשפחה, ואין תחושה יותר נעימה וטובה מזו. הקסם של המקום הזה יכול רק להשתוות לקסם של הצוות שמנהל אותו.
"מעבר לכך שהוילה נונה מדהימה ביופיה, הצוות של המקום מתייחס לזוגות שלו כמו לבני משפחה – ואין יותר טוב מזה"
צילום – ידין חסון 
היה לנו ברור שידין הולך להיות הצלם שלנו, כל התמונות שהוא מצלם מקרינות רגעים אמיתיים ומרגישים שהזוגות שלו קורנים מאושר. זאת גם הסיבה שהוא היה הספק הראשון שסגרנו אחרי שסגרנו את המקום. אין מאושרים מאיתנו שהוא ליווה אותנו ביום שלנו! מעבר לכישרון שלו לתפוס את הרגעים הכי קטנים ומיוחדים, הוא גם מלא באנרגיה! מהרגע שהוא הגיע הוא דאג להרים לנו את האווירה, ולגרום לכל רגע להיות כיף טהור – בדיוק מה שצריך ביום כזה. ידין תיעד את כל רגעי החתונה בצורה אמיתית ומדויקת, והעביר בדיוק את מי שאנחנו. היינו מתחתנים שוב להעביר איתו עוד יום כזה מדהים.
צילום וידיאו – אביב וטלי
מאוד אהבנו אצל אביב וטלי שכל סרט חתונה שלהם שונה מהאחר.  בשיחה הראשונה שלנו עם אביב, הוא אמר לנו שהוא לא יודע איזה סגנון של סרט יצא לנו, כי זה תלוי באיזה זוג אנחנו – כל סרט הוא ייחודי, כי כל זוג הוא ייחודי. הסרט חתונה יצא בדיוק מי שאנחנו, והסגנון המרענן והסמי-דוקומנטרי של אביב גרם לנו לצחוק, להתרגש, וגם הצליח להפתיע! אביב אדם כיפי, מצחיק, והעביר לנו את היום בצורה נעימה ושמחה. השילוב שלו ושל ידין היה מושלם.
דיג'יי – דניאל, אופסי דייזי 
דניאל עזרה לנו להפוך את החזון שלנו למציאות – היא הצליחה לקלוע בול לסגנון הקיצי והרך שרצינו. נתנו לדניאל לקבל החלטות עיצוביות לאורך התכנון, והיינו מאוד שמחים מהתוצאה הסופית. דניאל הייתה אהבה ממבט ראשון, ובחירה נכונה ומדויקת עבורנו. דניאל היא מקסימה, מוכשרת, ומקצועית, והיא הפכה את היום שלנו לצבעוני ומרגש.
לסיכום, אל תתנו לרעשים חיצוניים להשפיע עליכם – תעשו מה שמרגיש טוב ונכון בשבילכם, לא בשביל אחרים. אין סיכוי שתתחרטו על בחירה שעשיתם בעצמכם בשביל עצמכם ! בטח כשזה מגיע ליום החתונה שלכם
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone