בוהו שיק וערימות של סטייל – החתונה של נופר ולירן

 In המלצות

No&Li_sc (201)

No&Li_sc (249)

No&Li_sc (187)

No&Li_sc (363)

No&Li_sc (378 צילום מתן כץ)

 

מי אתם ? לירן ונופר, בני 29, גרים ברמת גן.

תאריך החתונה-  התחתנו ב-  24.10.2019 .

למה חתונה אינטימית ? מהרגע שהתחלנו לדבר על רצון להתחתן, היה ברור לשנינו שתהיה לנו חתונה אינטימית שבה נכיר את כל האורחים ותהיה אווירה של קירבה ומשפחתיות. לשנינו היה מאוד חשוב לתכנן אירוע שיתאים מאוד לאופי שלנו-  רצינו אירוע מיוחד ומקום שייתן תחושה של אלגנטיות וביתיות לאורחים שלנו ולנו.

על המקום…  בוילה נונה הרגשנו שאנחנו יכולים להגשים את חזון זה. היה משהו קסום במבנה, בירוק שבחצר עם התאורה על העצים, וזה החזיר אותנו לתחושות הטובות שהיו לנו בטיול הגדול שעשינו באיטליה. אנחנו שנינו אנשים שחשובה לנו האותנטיות, המשפחתיות והאורחים שלנו. אין הרבה הזדמנויות בחיים בהם כל האנשים שהכי יקרים לנו נמצאים במקום אחד, וזאת חגיגה שהיה חשוב לנו שתהיה מושלמת. חודשים אחרי האירוע, ואנשים עדיין מדברים על המקום והתחושה שבו ולכן אנחנו מרגישים שבחרנו נכון.

ירידה לפרטים זה משהו שחשוב לנו מאוד, רצינו שהאירוע יהיה ברמה גבוהה, שהכול יראה מדויק, שיהיה שירות טוב לאורחים ושנוכל להגשים את החזון שלנו לחתונה. מנהלת האירוע דאגה שהכול יהיה מושלם, היא הסתובבה בין האורחים ודאגה שהכול יקרה בדיוק כמו שרצינו. אלי הבעלים של המקום היה שותף מלא לעשייה שלנו וגילה מעורבות בכל מה שנעשה באירוע – הדבר הזה היה ממש לא מובן מאליו עבורנו ואנחנו אסירי תודה על כך.

 

N&L-1261

No&Li_sc (373)

No&Li_sc (347) צילום מתן כץ

No&Li_sc (379)

No&Li_sc (334)

 

הצוות המנצח –

בחירת הספקים הייתה חשובה לנו מאוד. חתונה זה לא אירוע שהיה טבעי לנו ורצינו לוודא שהספקים שאנחנו בוחרים יתחברו אלינו, יכירו אותנו ויתנו לנו תחושה כאילו שאנחנו חברים.

צלם- מתן כץ, הצלם שלנו היה מתן כץ והוא היה פשוט טוב. להצטלם זה לא דבר שמרגיש לנו טבעי ונוח והיה לנו חשוב שהצילום יהיה אותנטי ואמיתי- ואתו זה הרגיש הכי טבעי שיש. הוא הבין אותנו ויצר איתנו חיבור טוב כבר מהפגישה הראשונה ולא היה לנו ספק שיצליח להעביר את חווית האירוע בצורה מושלמת. כשקיבלנו את התמונות הבנו כמה התרגשנו, התחושות שהיו לנו ביום החתונה עברו דרך התמונות ואנחנו שמחים שבחרנו בו ללוות אותנו ביום המיוחד שלנו. הוא מקצועי, רגיש ללקוחות שלו ואנחנו מאוד שמחים שבחרנו בו ללוות אותנו ביום שלנו.

צילום וידיאו – אביב וטלי, אביב ליווה אותנו כל היום עם הרבה הומור ואווירה טובה. הוא התחבר לכל מי שסבב אותנו, צחק המון ודאג שהאווירה תהיה נוחה וקלילה. בחרנו בהם כי רצינו וידאו ייחודי מהחתונה, עם ייצוג מרגש ומצחיק מהיום הזה ובעיקר ייצוג של האנשים שהכי קרובים אלינו- התוצרים היו פשוט גאוניים. הראיונות שהוא עשה אתנו ועם האורחים אפשרו לנו לחוות את האירוע מזווית אחרת לגמרי, והעריכה שהם עשו לא מהעולם הזה.

די ג'יי – דלית רצ'סטר, הדי ג'יי שלנו הייתה דלית רצ'סטר. היא פשוט קראה את הקהל ואותנו בצורה מושלמת. היא הייתה כל כך מיוחדת ולא שגרתית ולא ניתן היה לפספס את ההנאה של כולם.

עיצוב – flower girls, העיצוב היה אחד הדברים הכי חשובים לנו בחתונה. רצינו שהוא יהיה מושלם, שיתאים למקום ויבנה את האווירה הייחודית שרצינו לאירוע. עדן ורזי המעצבות הן פשוט קוסמות- הדבר בא לידי ביטוי בירידה לפרטים הכי קטנים. כשנכנסנו למקום היינו פשוט מהופנטים. המקום היה מלא בקסם ויפה בצורה שאי אפשר להסביר. השולחנות, החופה, פינות הישיבה, הכניסה, ראו את העבודה שלהן וההשקעה בכל מקום. לא יכולנו לדמיין התאמה כל כך מדויקת למה שרצינו.

מגנטים – ממגנטוס, היו סופר חברותיים והעניקו עוד זווית לאירוע. התמונות וההדפסה היו איכותיים מאוד והשירות היה אדיב מאוד.

טיפ מנצח לזוגות המתחתנים-

לבנות צוות מנצח לאירוע, כזה שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. צוות שיהיה רגיש, מכיל ויעזור לנו להגשים את החזון שלנו.

בעזרת הצוות היינו פחות לחוצים ומודאגים כי ידענו שאנחנו בידיים טובות, הם עזרו לנו להגשים את החלום שלנו.

 

צילום מתן כץ עיצוב גירל פלאוור דיזיין

No&Li_sc (362)

No&Li_sc (361)

No&Li_sc (400)

No&Li_sc (352)

No&Li_sc (714)

No&Li_sc (959)

 

 

Recent Posts

Start typing and press Enter to search