היופי שבפשטות – החתונה של ליאת ומיכאל

 In Uncategorized

ISO-4853

 

ISO-4819

ISO-5027

ISO-4908

ISO-5293

ISO-5065

מי אתם ? ליאת ומיכאל,  שנינו במקור ממושב ברמת הגולן. גדלנו יחד, היינו חברים טובים ואחרי הצבא הבנו מה טוב בשבילנו. שנינו דתיים לשעבר, ולכן היו הרבה התלבטויות שקשורות לחתונה. כשהתחלנו בחיפוש הלוקיישן לחתונה, מאוד פחדנו שהאווירה תהיה בנאלית ומסחרית כמו בשאר החתונות. אני סטודנטית לאדריכלות ולכן העיצוב והקונספט של המקום היה לי מאוד חשוב.

תאריך החתונה- 1.9.2019

כמות מוזמנים – 200 אורחים

על המקום… ברגע שנכנסנו לוילה נונה היה לי ברור שאני יעשה הכל על מנת שהחתונה שלי תהיה שם. מלכתחילה לא הייתה לנו רשימת אורחים גדולה כי לא רצינו חתונה ענקית, אבל כדי להתחתן ב'וילה נונה' היינו צריכים לצמצם קצת את רשימת המוזמנים.

לעומת מקומות אחרים, בוילה נונה לא לחצו עלינו – לא היו טריקים ולא הצגות, הם הציגו את הפירוט על החתונה והמחיר. הכול היה באווירה טובה ובנעם שקשה לתאר, לא הרגשנו שאנחנו מתנהלים מול אנשי מכירות.

האווירה במקום הייתה פשוט מדויקת! כמו חתונה בחצר כל הבית, אינטימי, נעים ומשפחתי. שנינו לא אוהבים תשומת לב והיינו לחוצים מהמעמד, אבל ב'וילה נונה' זה מרגיש פשוט ולא מלחיץ בכלל. טקס עם משפחה והחברים שלנו, להיות קרובים אליהם פיזית ורגשית ביום המיוחד הזה.

ISO-4862

ISO-3568

ISO-3565

ISO-4109

 

הצוות המנצח…  

דיג'יי – יוני רז , יוני מדהים. בחור נעים, לב זהב, קליל וכייפי. אחרי שנפגשנו אתו דיברנו עם אלי הבעלים של 'וילה נונה', ואחרי שהוא נתן את ברכתו הלכנו עליו.  המסיבה הייתה מטורפת! כל שיר היה בדיוק בזמן, קיבלתי המון מחמאות ואני ממליצה עליו לחברות שמתחתנות שהיו בחתונה ונהנו ממש.

אסף חן – כיסא כלה וליווי לחופה, שנינו דתיים לשעבר והיה לנו חשוב למצוא את האיזון בין חתונה חילונית יחד עם סממנים דתיים שגדלנו עליהם בחתונות דתיות. אמנם החלטנו לא לעשות כיסא כלה, אבל ההליכה לחופה עם התזמורת והשילוב עם שיר החופה שלנו היה מושלם והיה בדיוק מה שרציתי. קיבלנו על זה המון מחמאות גם מאנשים שזה היה להם חדש.

צילום – איזו צלמים, התמונות ידברו בעד עצמן. איתי היה בדיוק מה שהיינו צריכים בתור זוג שלא אוהב להצטלם ומרגיש מובך מכל הסיפור. הוא הצליח ליצור הרבה תמונות מדהימות מהזמן הקצר שהצטלמנו. יצאנו מאוד מרוצים מכל התמונות!

שוויצריה הפקות – מגנטים,  ואו ! הוא גם מקסים וגם התמונות יצאו מדהימות! לא חשבנו שנשתמש בתמונות מגנטים לאלבום החתונה ולגמרי נעשה את זה.

משתוללים בכפר שתילים מעוצבים – העיצוב היחיד שבחרנו לעשות היה עציצים בשולחנות, הגענו לאולם והכל היה מסודר, עם הכרטיסים המודפסים ובמחיר מצוין.

הרב יצחק בן דוד – חיפשנו רב ולא מצאנו, היו לנו הרבה התלבטויות וערכים סותרים עד שבסוף מצאנו את הרב יצחק בן דוד. הרב יצחק בן דוד הוא פשוט יוצא דופן בצורה בלתי רגילה. הוא רב מוסמך לגמרי ע״י הרבנות אבל החופה פשוט הייתה מושלמת! הכי שוויונית שיכולה להיות דרך הרבנות. אני נתתי טבעת ( לא אחרי הטקס בתור ״מתנה״), אלא ממש כחלק מהטקס. אחות של מיכאל בירכה את אחת מה-7 ברכות. היה מדהים.

איפור ושיער- סוזי אריאל, לא חושבת שיכלתי לצאת יותר מרוצה מהאיפור והשיער. סוזי קלעה בול לאווירה ב'וילה נונה' והייתי פשוטה, טבעית ולגמרי אני רק בגרסה המשודרגת. כמובן שהיא גם מתוקה ודייקנית ונהניתי איתה ממש.

כלה קלה –  היה לי ברור שאני לא מוציאה סכום גבוה על שמלה ושאני הולכת לכלה קלה. רציתי שמלה פשוטה בקונספט החתונה.  תוך חצי שעה יצאתי עם שמלה וחיוך ענק. שמלה נוחה ומהממת שהייתי איתה כל הערב.

טיפ לזוגות המתחתנים –

היינו מאורסים שנה ושלושה חודשים וזה הטיפ הכי טוב שאני יכולה לתת לזוגות.  אני ומיכאל סטודנטים למקצועות מאוד תובעניים- אני לאדריכלות ומיכאל למשפטים וכלכלה. אין מה למהר – תדאגו שהחתונה מתקיימת בזמן שמתאים לשניכם בלי לגרום למתחים מיותרים.

ISO-3687

ISO-4251

ISO-3785

ISO-5933

ISO-6140

ISO-6169

ISO-6001

Recent Posts

Start typing and press Enter to search