טאצ' אישי – החתונה של רות ודין

 In המלצות

Omri_Ezra-178

Omri_Ezra-274

Omri_Ezra-247

Omri_Ezra-289

Omri_Ezra-384

מי אתם? 

דין גרינברג, בן 28 עובד בהייטק, לומד מדעים. רות פילוסוף, בת 26, מעצבת תלבושות עצמאית, בוגרת עיצוב אופנה בשנקר.

הכרנו לפני כ-7 שנים, מתוכן גרים ביחד 6 שנים בדירתנו ברחובות.

למה חתונה אינטימית ?

כשחשבנו לראשונה על החתונה, ניסינו להבין מה יגרום לנו להרגיש בנוח. היה לנו חשוב שהאווירה בחתונה תהיה ביתית ומחבקת, מלאה באהבה. רצינו חתונה קטנה, שבה נכיר את כל הפרצופים ונרגיש בנוח בסביבתם. החלטנו ללכת על המעגל הקרוב ביותר אלינו. כשחשבנו לאן נרצה להזמין את אותם אנשים ישר קפץ לנו בראש 'בית' יותר מאשר אולם אירועים.

אז ישבנו וחיפשנו באינטרנט, עברנו עשרות מקומות עד שנתקלנו בוילה נונה, שהיה המקום היחיד שרות הסכימה ללכת לראות. לקח לנו בדיוק פגישה וחצי לסגור ומיד לאחר מכן לטוס להודו.

מבחינת העיצוב, בהתחלה חשבנו לעצב את כל החתונה בעצמנו, אבל לאחר שראינו את היופי של הוילה כמעט ולא נותר מה לעצב – היא מרהיבה ונעימה. למזלנו, אנחנו מוקפים באנשים מוכשרים שמיד התגייסו לעזור לנו בעיצוב וסידור וילה נונה עד לפרט האחרון. רות ויסמין וולק המעצבת עיצבו ביחד את סידורי הפרחים לשולחנות בחתונה. את הפרחים הביאו מ"בוקי פרחים" בכפר עזר. את הצנצנות הביאו מדרום תל אביב ומ"הוברמן" בפתח תקווה. את השזירה עצמה עשו יסמין, רות ועוד מספר חברות יום לפני החתונה.

את הבסיס לעמדת הדיג'יי בנה אמיר רבק, בן דודה של רות, ואת הציור שעליה צייר אחיה דניאל פילוסוף. קנינו פתקונים עליהן רשמה באדיבות פאם רבק, דודה של רות, ברכות לאורחים. את הכתובה רקמה אמא של רות, דורית פילוסוף. וכמובן ששום דבר לא היה שלם בלי החברים שלנו שהתגייסו ביום האירוע לסדר ולהרכיב את הכול באולם עצמו.

בהתאם לחתונה קטנה ולאופי שלנו, בנינו טקס חופה מקסים משלנו, שאותו העבירה הגר פוקס, גיסתה של רות.

בנוסף, מיקמנו פינה לילדים עם ספרי צביעה, בועות סבון ומשחקים. הזמנו פפיונים מאלי אקספרס כמתנה לאורחים והבאנו עמדת סוכריות על מקל מדרום תל אביב.

 

Omri_Ezra-453

Omri_Ezra-460

Omri_Ezra-547

Omri_Ezra-472

Omri_Ezra-456

Omri_Ezra-472

Omri_Ezra-585

על המקום… 

התהליך מול וילה נונה היה פשוט ורגוע. כבר במפגש הראשון הרגשנו חברים. אלי ידע לענות על כל השאלות שלנו עם תשובות מספקות ומבחינתו אין בעיה בלי פתרון. הצוות של הוילה היה פתוח לענות לנו על כל השאלות ותמיד פרגן והרים לנו. באנו רעבים לערב טעימות ויצאנו עם כפתור פתוח מרוב שהיה טעים.

בחתונה עצמה, הצוות היה קשוב לאורחים והפתיע במחוות שאפילו לא ידענו עליהן – למשל כשאלי ראה שחם לאורחים פתאום הוציא ארטיקים שקיררו את הרוחות. כל הציוד הנלווה של הוילה ברמה מאוד גבוהה והאוכל ברמה גבוהה אף יותר. האורחים היו שבעים, שיכורים ומרוצים.

הצוות המנצח- 

איפור- הדר גרינברג, הדר הייתה מדהימה! החל מהרגע הראשון היה כיף לעבוד איתה, היא נעימה ומקצועית וגרמה לרות להרגיש כלה אמיתית. התאימה את עצמה במקצועיות ובדיוק רב לבקשות של רות.

דיג'יי – עמרי קרסו, הרים מסיבה שהחברים מדברים עליה גם היום, מספר חודשים אחרי. קלע בול לטעם שלנו, התאים את עצמו לקהל עם שילובים מעניינים.

צילום -עמרי עזרא שגרם לכולם להראות כמו דוגמנים. ידע לצלם ברגעים מיוחדים ותפס את החתונה מזוויות מעניינות שהאירו את האורחים והראו את האווירה המיוחדת שהייתה. פשוט מצוין.

שזירת פרחים לאורחים-טנא שזירת פרחים, שהיו חמודות ועיצבו פרחים יפיפיים לאורחים.

שמלת כלה- את העיצוב עשתה תמר רבינוביץ'. תמר עיצבה שמלה דומה כשלמדה עם רות בשנקר לפני מספר שנים לקורס שמלות כלה. כבר אז רות אהבה את השמלה ואמרה לתמר שתשמח להתחתן בשמלה כזו. כשהגיע הרגע, רות פנתה לתמר שתתאים את השמלה לרות. מוני מדניק המרצה והמנחה של רות משנקר הפתיע עם מתנה מיוחדת, היה אמון על ביצוע השמלה, ועשה זאת באופן מוצלח ביותר.

Omri_Ezra-1054

Omri_Ezra-1155

Omri_Ezra-1080

Omri_Ezra-1364

Omri_Ezra-847

טיפ לזוגות שמתחתנים- 

קחו את הדברים בקלות, לא הכול ילך חלק בחתונה והעיקר זה להחליט שנהנים. חוץ מזה שאלי כבר ידאג לפתור את כל הבעיות.

למתחתנים בחתונת צהריים – אנחנו לקחנו וילת "אפטר פרטי" כ-10 דקות נסיעה מהאולם עם כל החברים הקרובים (וילה ניו), מה שיצר המשכיות לאירוע והיה פשוט נהדר.

Omri_Ezra-1804(1)

Omri_Ezra-1465

Omri_Ezra-1936

Omri_Ezra-2226

Omri_Ezra-2333

Omri_Ezra-2447

 

Recent Posts

Start typing and press Enter to search