כל הקסם – החתונה של שירן ואמילי

 In המלצות

E_S-9

E_S-116

E_S-244

E_S-459

E_S-59

מי אתם ? שירן (31) ואמילי (29), אמילי במקור מטורונטו, קנדה. עשתה עליה לישראל לפני שבע שנים וכיום עובדת כעיתונאית בחברת חדשות בינלאומית. שירן צלם ועורך וידיאו. שנינו עובדים באותה חברת חדשות כבר שנה, וגרים יחד בתל אביב בארבע שנים האחרונות. שנינו אוהבים את הים ואת הטבע, וחיפשנו מקום להתחתן בו עם גינה רומנטית והרבה צבעים טבעיים ואור רך שנותן תחושה ביתית. היה לנו חשוב שזה יהיה מקום אינטימי שרק האנשים הקרובים לנו ביותר יהיו נוכחים ביום המשמח הזה – יום החתונה שלנו.

תאריך החתונה–  תאריך החתונה יום חמישי ה- 30.05.2019 .

כמות אורחים 160 אורחים אוהבים וקרובים לנו במיוחד. שמתוכם 20 אורחים מקנדה שחלכם בזכות החתונה זכו להיות בישראל בפעם הראשונה. היה חשוב לנו לתת לכולם הרגשה ביתית במקום שנותן להרגיש כמו משפחה אחת גדולה.

על המקוםצוות וילה נונה ליווה אותנו מההתחלה וגרם לנו להיות רגועים ובטוחים שהגענו למקום הנכון. הכול הלך כל כך חלק במהלך החתונה שאפילו לא הרגשנו בנוכחותם של הצוות. תודה מיוחדת לאלי בוכניק שעשה למעננו הכול מהכול ! הוא דאג ושמר שהכול יהיה תחת זמנים מדויקים ושכל הצוות יעשה עבודה מעל ומעבר. וכמובן האוכל המדהים שקיבל רק מחמאות. כולם דאגו לתת לנו יחס אישי ומיוחד ממש כמו חלק ממשפחה!

E_S-465

E_S-473

E_S-514

E_S-607

E_S-699

E_S-631

הצוות המנצח-

צלם סטילס – צחי שמש. תחילה גילוי נאות – את צחי אנחנו מכירים כבר לא מעט זמן. וזו החתונה השנייה במשפחה שהוא מצלם. מעבר ליכולותיו המקצועיות והעין האמנותית שלו שתופסת רגעים טבעיים ולא מבוימים. צחי הוא צלם שגורם לזוג להיות משוחרר ודואג שהזוג ייהנה מכל רגע במהלך היום הזה!

צלם וידאו – מושיקו טישלר. היה לנו ברור עוד מההתחלה שמושיקו הוא זה שייקח חלק בכל מה שנוגע לתיעוד הרגעים החשובים בחתונה הזאת.  הסגנון הייחודי שלו בצילום וידאו והרוגע שהוא משרה על הזוג בלי להרגיש שהוא נמצא בכלל לידינו זה משהו שמאוד היה חשוב לנו שיהיה. ואכן זה מה שקיבלנו ממנו. תוצר של וידאו איכותי ברמה גבוהה מאוד ללא פספוס של רגע אחד אפילו.

דיג'יי – קובי סקה מ"תטה" הפקות מוזיקה לאירועים.   קובי הוא כמעט כבר חלק מהמשפחה וזו חתונה שלישית שלו אצלנו. הוא דאג להשמיע את הסגנון מוזיקה שאנחנו אוהבים ונגיעות וסטייל משלו. הוא חיבר את זה בצורה יוצאת דופן. אין אורח שלא אמר לנו על המוזיקה כמה היא הייתה מיוחדת וכיפית. היה שלב אחד בערב בפיק של הריקודים שאני ואמילי הסתכלנו לשולחנות ולא היה שם אפילו בן אדם אחד שישב. כולם קמו לרקוד!

עיצוב שיער ואיפוראורית נעים  אורית עשתה עבודה מדהימה. וזה הרגיש כמו להתארגן עם חברה טובה.

שמלה –לירון ועדי מ-EDIE  . סטודיו אינטימי בתל אביב לכלות אורבניות . מכיוון שהם אמניות מקומיות. קיבלתי יחס אישי וסגנון ייחודי בהתאמה אישית שלא יכולתי לקבל במקום אחר. העיצוב הקלאסי והאלגנטי של השמלה התחברו בין כל האלמנטים שהיו בחתונה.

עיצוב פרחים – שרה ווינטר. שרה הביאה את הדמיון למציאות לגינה רומנטית וחופה חלומית. כשראינו את הדוגמאות והעבודות של שרה היה לנו ברור שהיא תגרום לכל הרצונות שלנו לבוא לידיי ביטוי. והיא התאימה את עצמה לפי התקציב שלנו מה שהיה מאוד חשוב לנו.
וילה התארגנות – 'וילה בנימינה', בנימינה. הרבה מרחב ורוגע, זה דבר מאוד חשוב עבור כל זוג ביום החתונה שלו. המרחב הפתוח וההרגשה הביתית שגלי ומשפחתה (משפ' גלר), דאגו לתת לנו היה בשבילנו דבר מיוחד שלא נשכח!
E_S-714
E_S-726
E_S-791
E_S-865
E_S-911
E_S-889
E_S-893
E_S-1110
E_S-1131
E_S-1343
E_S-1358

הטיפ המנצח לזוגות המתחתנים – 

זה בעיקר ליהנות מכל רגע מתחילת ההכנות ועד הסוף!

החתונה נגמרת כל כך מהר שפשוט צריך להתמקד בשמחה ובאהבה ולנסות לזרום וליהנות מהרגע.

הכי הכי חשוב זה להיות אתם!

E_S-1502

E_S-1575

E_S-1615

Recent Posts

Start typing and press Enter to search