אהבה ממבט ראשון – החתונה של שושי ועופר

 In המלצות

 

untitled-8

untitled-33

untitled-68

untitled-207

מי אתם ? אנחנו שושי (26) ועופר (28) מרמת גן

תאריך החתונה – התחתנו ב-12.10.18 בחתונת שישי מקסימה, שהכילה משפחה וחברים קרובים.

למה חתונה אינטימית ? מאז שהתחלנו לדמיין את החתונה שלנו ידענו 2 דברים בוודאות- שזה הולך להיות ביום שישי, ושזו הולכת להיות חתונה קטנה ואינטימית רק עם אנשים שאנחנו מכירים באופן אישי ושנשמח לראות אותם ביום המאושר שלנו ולא ללכת לאיבוד בין  פרצופים לא מוכרים.

 

untitled-202

untitled-288

untitled-297

untitled-206

untitled-197

על המקום…

אל 'וילה נונה'  הגענו אחרי שראינו כבר מספר מקומות שלא התחברנו אליהם, אבל ברגע שנכנסו לשם, תפסתי את עופר ביד ואמרתי לו שפה אנחנו הולכים להתחתן!

האווירה הקסומה שמזכירה בית מואר עם חצר גדולה ומקסימה שבו אותנו! בדיוק מה שדמיינו, בית גדול וחם לארח את המשפחה והחברים הקרובים שיחגגו אתנו את החתונה שלנו! ואחרי שטעמנו את האוכל, ידענו שאין דרך חזרה וזה ה-מקום!

הספק שאנחנו הכי ממליצים עליו הוא 'וילה נונה' ! אחרי ששומעים סיפורי זוועות על אולמות שרק מחפשים מאיפה "לעקוץ" זוגות צעירים שגם ככה נמצאים בלחץ מטורף, יש חשש גדול. אבל אחריי שמכירים את אלי- הבעלים של המקום, מבינים שמדובר באדם שנמצא כל כך בתוך עולם האירועים, שאין צורך להכתיב לו יותר מדי דרישות,  מהרגע שהפקדנו בידיו את החתונה שלנו, קיבלנו רק נחת!

תודה ענקית לאלי הבעלים של המקום – ואיש עם לב רחב, בר שהייתה אתנו בקשר לאורך כל הדרך, מנהל האירוע באותו יום, וכל הצוות באותו יום תקתקו לנו אירוע מושלם, בלי דאגות!

 

untitled-337

untitled-311

untitled-315

הצוות המנצח –

"האפי וודינג"- אומנם זה לא ספק הכרחי- אבל מבחינתנו הם עשו לנו את תקופת החתונה לכל כך פשוטה! בזכותם גם הגענו ל'וילה נונה'. מהרגע שנפגשנו עם נועה, קיבלנו כזאת תחושת נחת, שלא חשבנו שתהיה אפשרית במהלך תכנון חתונה. מי שחשב שלארן חתונה קטנה זה פשוט יותר- טועה בגדול, ונועה הפכה את זה לפשוט בהחלט! עזרה לנו בסגירת האולם וספקים שבחרנו לסגור מולה. בהחלט מומלץ לבדוק!

צלם- איתמר כהן. היינו זוג די זורם, איתמר היה קליל וזורם מרגע ההיכרות מה שהיה חשוב עבורנו מכיוון שלא היינו בטוחים עד כמה נזרום מול המצלמה, דרך החתונה ועד קבלת התמונות, והתמונות מדברות בעד עצמן! היה לנו כיף להעביר איתו את בוקר ההתארגנות ואת החתונה.

מגנטים- "מגנטינה"– אריאל התותח הגיע לצלם אצלנו, יצאו תמונות מדהימות שתפסו את הרגע, ממליצים מאוד!

דיג'יי- אוהד שילר- שילר'ס מיוזיק. הגענו אל אוהד וגילינו מקום קסום! אחריי שראינו את הקירות שמכוסים באלבומים מכל הזמנים ידענו שהוא הדיג'יי בשבילנו! נתנו לו מספר דגשים קלים ואמרנו לו לזרום על הקהל. הייתה טיפה דאגה מכיוון שלא כל כך קל להרים מסיבות בשישי בצהריים, אבל למרות מספר המוזמנים הקטן והעובדה שהייתה חתונת שישי, הקהל לא ישב לרגע והוא פגע בול לטעם של כולם!

עורך טקס- יוסי שלס. בחרנו שלא להתחתן ברבנות, ועשינו טקס אזרחי בקפריסין חודש לפניי החתונה בארץ. אחרי שנפגשנו עם יוסי הבנו שאין צורך להמשיך לחפש. ישבנו עם יוסי על כוס קפה והוא שאל שאלות על הזוגיות שלנו, ומזה יצא טקס קליל, מצחיק, זורם שפגע בול למה שחיפשנו! נענה לכל בקשה שלנו וישר שיפר ותיקן. ממליצים מאוד!

מעצבת- זהבה גל. הדבר שהיה הכי חשוב לי מבחינת עיצוב, היה פרחים בחופה. הסכמנו עם זהבה על מוטיב של חמניות, ומשם נתתי לה יד חופשית. הוילה נונה כל כך יפה שבאמת אין צורך ביותר מדי, והיא עשתה אותה למושלמת ליום שלנו, סגרתי דרכה גם זר פרחים שיצא מושלם!

שמלת כלה- מיכל מוטיל. ממליצה מאוד. יחס אישי, עבודה מקצועית ותוצאה סופית מהממת!

איפור ושיער- מיכל ארן. מיכל היא החברה הכי טובה שלי, והיא במקרה מאפרת ומעצבת שיער לכלות, כך שזה יצא די מושלם! ממליצה מאוד!

 

untitled-651

untitled-674

untitled-731

untitled-736

הטיפ המנצח לזוגות המתחתנים –

תהליך ההכנה לחתונה מלווה בכל כך הרבה לחצים, אבל בסופו של יום צריך לזכור שמדובר רק ביום אחד,

ואח"כ מתחילים החיים המשותפים ביחד שזה מה שחשוב, אז תנסו לשמור על הכול בפרופורציה.

היום הזה הוא שלכם ובשבילכם, תעשו רק מה שיעשה אתכם שמחים ומאושרים, כי זה עובר בשנייה.

 

untitled-918

untitled-1040

untitled-989

 

Recent Posts

Start typing and press Enter to search