החתונה הטרופית של נירלי ויוחאי

 In המלצות

prep 0534

prep 0473

prep 0307

prep 0419

prep 0595

מי אתם ? יוחאי  (35) ונירלי (30), גרים בתל אביב.

למה חתונה אינטימית ? התחתנו ב28.06.18. רצינו חתונה קטנה ואינטימית שתרגיש כמו חתונה בחצר הבית, שיהיו בה רק המשפחה והחברים הקרובים ושנכיר את כל מי שמגיע לשמוח ולחגוג אתנו. וילה נונה היה המקום השני שבדקנו, ומיד כשנכנסנו ל'וילה נונה' ידענו ששם נתחתן.  יש לי אהבה מיוחדת, אננסים. אני אוהבת אותם ויש לי אננסים בבית בכל מיני פריטים שונים, ומאוד רציני שהחתונה תהיה בקונספט שמלווה באננסים. יוחאי פחות התחבר לרעיון, ובסוף הצלחתי להכניס אותם לחתונה בנגיעות קטנות – הנעליים שלי, הגרביים של יוחאי והאננסים בדמויות חתן כלה.

על המקום … 

וילה נונה, הספקים שאנחנו הכי מרוצים מהם בחתונה. לא יכולנו לעשות בחירה טובה יותר! המקום מושלם ומהמם ביופיו והתחושה הייתה כל כך נינוחה –  ממש כמו בחצר הבית, האוכל מצוין, ושולחן הקינוחים זה פשוט להיט.

כל הצוות – אלי מנהל המקום, מנהל האירועים, המלצרים והברמנים – גרמו לנו להרגיש שאנחנו בידיים טובות ודאגו לכל דבר באדיבות ובמקצועיות.

לא הפסקנו לקבל מחמאות מהאורחים על המקום ועל האווירה שלו וכמובן גם על האוכל. איזה כיף שבחרנו בוילה נונה!

 

prep 0654

chupa 0028

chupa 0189

הצוות המנצח –

צילום  – רני אסולין יהונתן בית לצילום ורפאל סלומון.  צוות מנצח! גרמו לנו להרגיש בנוח ועשו אווירה כיפית ומצחיקה לאורך כל היום.

דיג'יי –אודי בלטר .  אודי עדין ושקט ונעים ממש לעבוד אתו. הוא קרא את הקהל וידע בדיוק איזו מוזיקה להתאים ובאיזה שלב לכל אורך החתונה. 

קישוט ועיצוב שולחנות – ליט עיצוב פרחים ואירועים.  ליטל המתוקה, נעימה, מקצועית, וקשובה לכל בקשה. ליטל זרמה עם כל בקשה מוזרה שלנו – כמו לקשט את השולחנות עם אננסים – ולא איבדה סבלנות וקור רוח גם כשיום לפני החתונה עוד לא היינו סגורים סופית על העיצוב. 

dnc 0941

dnc 0419

dnc 0303

הטיפ המנצח לזוגות המתחתנים –

לקחת הכול בקלות ולהנות כמה שיותר !

Recent Posts

Start typing and press Enter to search