החורף הקסום של שחר

 In המלצות

Place (2)

Place (1)

Family photos (19)

 

Place (4)

מי את ?  שחר , בת 12 , חוגגת בת מצווה

תאריך האירוע –  16.11.2017

למה אירוע אינטימי ?

הבת מצווה הכילה 220 איש, בחלק הפנימי והחיצוני של 'וילה נונה'. היה לנו חשוב שיהיה אירוע אינטימי, עם האנשים שאנחנו אוהבים, אנשים ירצו להיות חלק מהבת מצווה.

 

על המקום והאירוע –

רצינו לעשות לשחר בת מצווה באווירה חורפית וייחודית. רצינו להפוך את המקום למעין 'חורף קסום'. היה חשוב לנו שלמרות שזה חורף, האווירה תהיה כיפית, חמימה, ומחבקת.

המקום היה מעוצב בצורה חורפית – פתיתי שלג נופלים מהתקרה, שולחנות ארוכים עם נרות, פרחים ואביזרים שגרמו לתחושה חמימה ויוקרתית.

בכניסה, על קיר האבן היפיפה , הייתה נדנדה שעליה הצטלמו האורחים.

על העצים בחוץ היו מנורות קטנות, שגרמו להרגיש כאילו אנחנו ביער קסום.

רצינו אירוע אינטימי, שנוכל לחגוג עם האנשים שאנחנו הכי אוהבים. אנשים שיפרגנו, ישמחו, ויהיו חלק בלתי נפרד מהאירוע שלנו.

ו'וילה נונה' – הלוקיישן המנצח. מקום אינטימי, במרכז הארץ שלגמרי נתן מענה מושלם למה שחיפשנו. היה לנו חשוב שהמקום יהיו באווירה חמימה, שהאוכל יהיה טעים, שנוכל להיות ב'ראש שקט' וליהנות מהחוויה שבאירוע. וזו לגמרי הבחירה המושלמת.

 

Place (21)

Place (27)

Family photos (108)

 

הצוות המנצח – 

עיצוב – סטודיו ציפורות – העיצוב מכל הבחינות. דאגו שהתוצאה תהיה בדיוק מה שחלמנו, ואפילו מעבר לזה. סטודיו ציפורות היו אחראים על העיצוב – ההזמנות, מספרי השולחן, סידורי השולחן, קיר הצילום, העיצוב החיצוני. סמכנו עליהם בעיניים עצומות, והתוצאה הייתה שווה את הציפייה הגדולה.

צילום – אפי יוספי. אהבנו את האדם, ואת התוצרים שלו. הוא לגמרי אמן. ידע להיות סבלני, לצלם את כל האורחים ולא לפספס אף אחד, העביר את החוויה בתמונות בצורה לגמרי אמתית. התמונות הם בסוף הזיכרונות מהאירוע, וזה הכי חשוב.

די ג'יי –  מור גולדשטיין. מוזיקת קבלת הפנים הייתה מדויקת, וכך גם בריקודים. אכפת  למור מהלקוחות שלו, הוא מתייחס בצורה טובה, ידע לקלוע בדיוק לטעם של המוזיקה שלנו ושל האורחים. חשוב לציין שנתנו לו גם דגשים לפני והוא יישם את כולם.

שמלה של שחר – סטודיו של שיר קולטון . תפרה, עיצבה, חשבה, הגענו לכל מדידה בכיף עד שיצאה השמלה המושלמת. שחר הרגישה לגמרי בנוח בשמלה, שעוצבה ותוכננה במיוחד בשבילה.

בוק בת מצווה – בוק שצילמנו בסטודיו מייסה. היה יום צילומים מדהים, ברקעים שונים עם אביזרים שונים, היא גם עיצבה את האלבום ושלחה לנו אותו לאחר מכן. לא יכולנו לבקש בוק מושקע יותר וקיבלנו המון מחמאות.

דמויות 'בלבלו' – דמויות שקיבלו את האורחים בכניסה לאירוע. בחרנו בדמות של 'מוכר השיקויים' ועוד דמות שבנו במיוחד בשביל האירוע. זה היה מדהים! הדמויות הצליחו להתחבר לילדים וגם למבוגרים, להוציא אותם לכמה שעות מהמציאות הרגילה ולהכניס אותם לסיפור שניסינו לבנות במהלך הערב. הדמויות גם הובילו את שלב הפרחת הבלונים הסינים בהם כל אחד מביע משאלה, ומאחל לשחר, שחגגה את בת המצווה, מזל טוב .

 

הטיפ המנצח לאירוע –

 תיהנו מתכנון האירוע שלכם ומהאירוע עצמו. לעשות אירוע זאת חוויה כיפית, אתה פוגש את כל האנשים שאתה אוהב, וזוכה לחגוג איתם את הרגעים המאושרים שלך.

תבחר בנותני שירות הנכונים, ותוכל להיות רגוע ופשוט ליהנות.

 

Place (6)

Place (37)

Place (46)

Art scene (72)

Art scene (103)

Recent Posts

Start typing and press Enter to search