שישי צהריים רומנטי עם אור ואסף

 In המלצות

Or&Assaf-232

מי אתם ? אור ואסף

תאריך החתונה –  חתונת שישי צהריים, בתאריך 8.9.2017

מספר אורחים- 150

למה חתונה אינטימית ?

החזון שלנו לחתונה היה מההתחלה חתונה קטנה ואינטימית, רק משפחה וחברים קרובים.

האדם הראשון שדיברתי איתו היה אלי, עבדתי אצלו בקייטרינג 'בשביל הבשר' במשך כמה שנים כשהייתי נערה, והיה לי ברור שאני רוצה שהוא יהיה מעורב בחתונה שלי. בהתחלה חשבנו על חתונה בקיבוץ, אבל אז אלי הציע שנגיע לראות את 'וילה נונה' לפני שמקבלים החלטה סופית. נפגשנו ב'וילה נונה' ויצאנו מהפגישה עם החלטה ברורה לקיים את החתונה בוילה. הרגשנו לגמרי בבית, עם תחושה כיפית של משפחה ובלי כל ה'קיטש' של גן אירועים טיפוסי.

Or&Assaf-278

Or&Assaf-719

 

הצוות המנצח – 

מעצבת – הגר משיח 'סידור טוב' .  הגר הייתה אחראית על עיצוב המקום וסידורי הפרחים. היה לי חשוב להיות מעורבת בעיצוב וביחד שאבנו השראה מ-pintrest ומבלוגים שונים של חתונות מרחבי העולם. הקו המנחה היה עיצוב פשוט ואלגנטי. שילבנו סידורי פרחים בכלי קרמיקה ובכלי זכוכית שהגר אספה וככה נוצרו שולחנות מעניינים, שכל אחד שונה מהאחר. הגר הייתה הכי מקצועית שיש, בחרה את הפרחים והשילובים הכי מעניינים והייתה גם עם "יד על הדופק" בנושא התקציב. לא הפסקנו לקבל מחמאות על העיצוב אחרי האירוע.

צילום סטילס – חגי גלילי כשהתחלתי להסתכל על חתונות בבלוגים, שמתי לב שאני נמשכת כל פעם לחתונות שחגי צילם. בלי לדעת מי הצלם, הייתי מדפדפת בתמונות ומרגישה משהו אחר. היה לנו חשוב שיהיה צלם לא פחות ממעולה כי ויתרנו על צילום מגנטים ווידאו. אנחנו מאוד מרוצים מהתמונות שיצאו, ומעבר לזה היה כייף עם חגי כי הוא פשוט זרם איתנו והוא אחלה בן אדם.

די ג'יי – עומר ארליכמן . את עומר אני מכירה כל החיים כי הוא גם מעין שמר. היה מעולה, קלט בדיוק את הראש שלנו ושל הקהל בחתונה עצמה. הוא היה מקצועי לאורך כל הדרך, הקשיב לנו ולא "דחף" לנו סגנונות או שירים שלא רצינו.

 

טיפ מנצח לזוגות מתחתנים –

תהיו רגועים, ותיהנו מהדרך

Or&Assaf-244

Or&Assaf-245

Or&Assaf-261

Or&Assaf-251

Or&Assaf-320

Recent Posts

Start typing and press Enter to search