5 סיבות לחתונה קטנה ואינטימית

 In המלצות

אתם בדרך להתחיל את המרוץ לתכנון החתונה, די ג'יי, מעצבת, שמלה, איפור, ישיבות, פגישות והצעות מחיר.

יצא לכם לעצור פעם ולחשוב –  למה לא לעשות חתונה אינטימית ? למה לא לפגוש בחתונה את האנשים שאני באמת אוהב?

הרי , תמיד חלמתם שכולם יקיפו אתכם באירוע שהוא כולו אתם והאהבה שלכם.

נתנו לכם 5 סיבות טובות למה חתונה קטנה היא הפתרון האולטימטיבי להגשמת החלומות שלכם …

 

www.eyalphoto.co.il

www.eyalphoto.co.il

 

  1. רק אנשים שאנחנו אוהבים – כשתעשו את החתונה שלכם, תרצו שיקיפו אתכם רק אנשים שאתם אוהבים. אנשים שיעמדו בחופה, שיכבדו אתכם והכי חשוב- שירצו להגיע לאירוע שלכם. אירוע באווירה אינטימית מאפשר לכם להשיג את כל הדברים האלו ומעבר.

 

  1. אתם יכולים לבלות זמן עם האורחים שלכם – חתונה קטנה מבטיחה שתכירו את כולם ושתוכלו לבלות את הרגעים המאושרים של חייכם עם האנשים שאוהבים אתכם. חתונה קטנה מאפשרת לדבר עם כולם, להיות מוקפים באנשים שאתם אוהבים ולהרגיש מוקפים באהבה

 

  1. אורחים מגיעים לאירוע ומרגישים בבית – הקסם של חתונה קטנה היא התחושה הביתית והייחודית שניתנת לאורחים שלכם, האנשים שאתם אוהבים יותר מכולם. חתונה קטנה מאפשרת תחושה של בית, אינטימיות ופתיחות לכם, למשפחות שלכם ולאורחים שאתם אוהבים.

 

  1. להשקיע את התקציב בדברים שחשובים לכם – חתונה קטנה מאפשרת לכם להשקיע את התקציב שלכם בדברים שחשובים לכם. הדבר מאפשר להשקיע באורחים שלכם כאשר אתם בוחרים מקום אינטימי לאירועים, להשקיע בשמלה ואיפור, בנעליים שתמיד רצית ובעיצוב שחלמת עליו.

 

  1. הייחודיות שבחתונה שלכם – הרבה חתונות מתאפיינות במקומות גדולים, עם אורחים רבים שמרגישים שהם מוזמנים שוב ושוב לאירועים דומים. חתונה קטנה זו הזדמנות להגשמת הפנטזיה האישית שלכם, היצירתיות שלכם והאווירה שלכם שתהיה מורגשת בכל דבר הכי קטן שתעשו.

 

www.eyalphoto.co.il

 

www.eyalphoto.co.il

 

www.eyalphoto.co.il

צילום : איל הצילום   |   עיצוב : סטודיו ציפורות

Recent Posts

Start typing and press Enter to search